Haber

Sea of Thieves’in kapalı betasına girdik

Açık denizlerde korsanlara yem olduk.

Geride bıraktığımız hafta kapalı betası düzenlenen Sea of Thieves, daha kapalı beta aşamasındayken binlerce oyuncunun favori oyunu olmayı başardı. Video oyun dünyasının en köklü firmalarından bir tanesi olan Rare‘ın yeni oyunu, Microsoft‘un sağladığı destek sayesinde Xbox Oneplatformlarının yanında PC için de çıkacak.

Sea of Thieves’in kapalı betasına göz attık

Biz de elimizi çabuk tutup oyunun kapalı betasını PC platformunda denedik. Açık denizlerin fatihi olabileceğiniz oyunda, çeşitli görevler ile birlikte hazine sandıklarının peşine düşebiliyorsunuz. Tamamen çevrimiçi bir oyun olan Sea of Thieves, mekaniksel olarak basit dursa da, ustalaşması zor bir oyun olarak karşımızda duruyor.

Arcade yapıda olan gemi kullanma mekaniklerine kolay bir şekilde alışmak mümkün. Kapalı betada bizlere sunulan tüm özelliklere el attığımız Sea of Thieves‘in açık betası önümüzdeki dönemlerde düzenlenecek. PC tarafında sadece Windows 10 platformunda çalışan oyun, aynı zamanda konsol oyuncuları ile PC oyuncuları arasında çapraz platform özelliği de bulunduruyor. Yani oyunu konsolda oynasanız bile, PC’de oynayan bir arkadaşınız ile aynı gemiye binebiliyorsunuz. Ayrıca oyunu konsol veya PC platformunda aldığınızda, oyuna satın almadığınız diğer platformlarda da sahip olabilirsiniz.

Yorum yok

Yorum bırak

OyunDerece | Gaming Store Hizmetinizdedir. Kapat